معرفي هتل سه ستاره لارا پالاس آنتاليا


هتل لارا پالاس آنتاليا (Lara Palace Hotel) يک هتل سه ستاره در منطقه لارا آنتاليا در کشور ترکيه است که از آبشار دودن آنتاليا 2.6 و از مرکز خريد ترا سيتي آنتاليا 5.3 کيلومتر فاصله دارد .


هتل لارا پالاس آنتاليا داراي 36 اتاق است. لارا پالاس انتظارات ما از يک هتل سه ستاره را به شدت بالا برده است! هتل لارا پالاس آنتاليا تاکيد فراواني روي ساعت ورود و خروج مسافران دارد، به همين دليل بايد زمان‌بندي دقيقي داشته باشيد. به عنوان نمونه، در صورت دير رسيدن، تا فردا صبح قادر به تحويل گرفتن اتاق نخواهيد بود.


 


 


در اتاق‌هاي هتل لارا پالاس آنتاليا دسترسي رايگان به اينترنت واي فاي فراهم شده است. برخلاف انتظار از يک هتل سه ستاره، که معمولا فاقد رستوران هستند، در هتل لارا پالاس آنتاليا دو رستوران وجود دارد! از وجود کافي شاپي اختصاصي درون آن نبايد غافل شد. يکي ديگر از ويژگي‌هاي اين هتل که از شنيدنش با توجه به قرارگيري آن در دسته‌بندي سه ستاره‌ها تعجب خواهيد کرد، وجود يک استخر سرباز است. بخش پذيرش به صورت 24 ساعته در دسترس است تا در صورت نياز به هر چيزي، سريعا آن را برايتان فراهم کند. اين امکانات، تجربه‌اي به يادماندني برايتان طي تور آنتاليا رقم خواهند زد.


 


 


امکانات بي‌نظير هتل لارا پالاس آنتاليا


 


 


هر اتاق هتل لارا پالاس آنتاليا داراي سيستم تهويه مطبوع منحصربه‌فرد خود بوده و درونش يک ميز وجود دارد. يک باغ هر چند کوچک داخل محيط هتل در نظر گرفته شده است. همانطور که از روي نام هتل حدس زده‌ايد، فاصله بسيار کمي تا ساحل لارا يا همان لارا بيچ داشته و به صورت پياده‌روي، تنها 6 دقيقه با آن فاصله خواهيد داشت. فاصله تا پارک آبي آنتاليا حدود 5 کيلومتر است. هتل لارا پالاس آنتاليا يکي از هتل‌هايي است که سطح توقع ما از سه ستاره‌ها را شديدا بالا برده است.


 


تور گرجستان


تور استانبول


تور دبي


تور وان 


تور زميني باکو 


تور باکو


هتل آستريا کرملين پالاس آنتاليا


هتل ميراکل ريزورت آنتاليا


هتل اورنج کانتي کمر آنتاليا


هتل هالدي وان


هتل گرانادا لاکچري آنتاليا


مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

عکس آقای خامنه ای

آخرین جستجو ها

Totheworld Demarco دندانپزشکي زيبايي و کاشت دندان در تهران Paul Josh Kristi Kathryn Beth John Lisa